קמין ביתי

קמין ביתי לחימום

כשאנחנו חושבים בראש או מנסים לענות על השאלה לגבי אלו אמצעי חימום לבית קיימים, השם קמין או קמין ביתי נשכח ואם הוא לא נשכח, הוא עולה אחרון או בין האחרונים. למה זה? כי בעידן המזגנים המפוצלים, התרגלנו לסטנדרטי ולפרסומות ואנחנו לא מחפשים לנו קצת שינוי. שינוי אוירה בעיקר ושינוי מחשבתי בכל הקשור לבית ולדרכים שאנחנו יכולים לשנותו, מבפנים במקרה הזה, ולהפוך לדוגמא את הסלון שלנו למקום יותר מזמין, יותר רומנטי וכזה שמשרה אווירה הרבה יותר נעימה וכזאת שיכולה להשפיע מאד לחיוב על מצב הרוח של כל הנמצאים בו ובעיקר בין בני זוג שצריכים קצת הזרקה של רומנטיקה ליחסים. מעבר לזה, אותו קמין הוא רהיט ביתי מדהים ביופיו וגורם לנו הרגשה שאנחנו הכוככבים באיזשהו סרט הוליוודי. 

תחשבו לכם על קמין ביתי קטן, קמין גז פינתי קמין חימום שגם יעניק לסלון את האווריה הזאת שתמיד היתה חסרה לו וגם יצמצם מאד את ההוצאה החודשית על החשמל שאתם משלמים. תחשבו על זה ואם אתם קוראים מאמר זה, אני מעריך שכבר חשבתם על כך לא מעט. אתם אולי צריכים רק עוד דחיפה קלה.

בואו ואדחוף אותכם. איפה ניתן להשיג את אותו קמין ביתי? ובכן ישנם חנויות ברחבי הארץ אבל ישנה "החנות". ושם "החנות" לקמינים שמה בישראל חום הקמין והיא ממוקמת בעיר הצפונית שפרעם. 

לפני שאתם לוקחים כל החלטה בנוגע לקמין חימום, אני ממליץ בחום דבר ראשון להיכנס לאתר החנות באינטרנט להתרשם. גם מהמגוון העצום אבל גם מהמלצות המאד חמות שמנהלי החנות מקבלים. אלו הרבה מאד המלצות ולא רק המלצות לפרוטוקול.

לאחר שהחלטתם שזוהי החנות, ואני מעריך שכך תחליטו, קחו את האוטו וסעו לשפרעם להכירו את החנות חום הקמין באופן פיזי. היכנסו להכירו את כל סוגי הקמינים הקיימים, אלו הפועלים ע"י עץ כמו פעם, אלו החשמליים, אלו פעולים בגז ואלו הפועלים פלט, התרשמו, בידקו אם יש קמין קטן או קמין גז פינתי אותו אולי חיפשתם אבל דבר ראשון, אל תחליטו דבר על קניית אותו קמין ביתי ללא התייעצות עם מומחי החנות חום הקמין. קניית קמין היא קנייה מורכבת וחייבת בייעוץ טוב ממקצוענים. אז מה אתם מחכים. בהצלחה. 

קמין עץ HYRA 85L

רוצה לקבל הצעה? שלח הודעה..

astroline- cb-p
קמין חשמלי EV810GF3
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן