אביזרים לקמין

מזל טוב. קניתם קמין או שיש לכם קמין כבר בבית משנים עברו. הקמין הוא אלטרנטיבה מעולה לכל סוגי החימום הקיימים. יש לו המון יתרונות. הראשון אני חושב שהוא משרה אוירה אחרת בסלון או במקום בו הוא מותקן. זה יכול להיות אולם ארועים, מסעדה, משרד,  קליניקה וכולי..אוירה של פאר, של רומנטיקה ושל משהו אחר. הוא כמובן מהווה חסכון באנרגיה בין אם הוא פועל על עצים (עלות העצים) ובין אם הוא פועל על גז, סולר,פלט, או חשמל.

כפי שהזכרתי 'משפחת הקמינים' בנויה מכמה סוגי קמין. לחלק מהסוגים מותאמים אביזרים לקמין שמיוחדים רק להם וישנם גם אביזרים לקמין שניתן לומר שהם מתאימים לכל סוגי הקמינים. אם נחזור שוב לסוגי קמין קיימים בשוק ניתן למצוא את הקמין שעובד על עצים והוא הכי קרוב לאחיו ה'אח' הותיק שגם הוא עובד על שריפת עצים. יתר הקמינים עובדים על שריפת חומרי בעירה שונים כגון סולר, נפט, גז, פלט, וסוג הקמין האחרון הא הקמים המופעל על ידי חשמל. 
כשמדברים על אביזרים לקמין ניתן לציין את לדוגמה מתקן עצים לקמין או מגן לקמין וניתן לציין עוד רבים אחרים כמו במה לקמין, נמוכה וגבוהה, חומר בידוד לקמין, וסת דלק, חבל איטום לזכוכית, חלוקי נחל, כפפות, ידיות, מדי לחות ועוד ועוד.. כפי שניתן לראות, מדובר כאן על תעשייה שלמה ומאד מאד מקצועית. 
קמין ליבת גז

בסדר, עכשיו תורכם לשאול היכן בכלל ניתן לקנות קמין כי החורף מתקרב או בגלל שאתם רוצים קמין חדש ומודרני יותר או כי פשוט אתם רוצים כפי שכתבתי למעלה, להתחדש במוצר מדליק ומודרני לסלון שלכם או לסביבת העבודה שלכם. התשובה הכללית היא שישנן חנויות בארץ שמוכרות אביזרים לקמין וכמובן קמינים מהסוגים שציינתי אבל ישנה חנות אחת בשם חום הקמין שאני יכול לציין בלי חשש שהיא מיוחדת במינה. מקומה הגיאוגרפי הוא בעיר שפרעם שבצפון, אזור קר בפני עצמו ואני יכול לציין שאנשי החנות ומנהלה הם מקצועניים אמיתיים בתחום. לא רק להיכנס ולקנות מתקן עצים לקמין או מגן לקמין אלא לקבל את כל האינפורמציה הנדרשת מתוך הצורך לתת שירות ולא רק למכור. אז זכרו את השם חום הקמין. חפשו חום הקמין ברשת ותראו שהגעתם למקום הנכון. 

רוצה לקבל הצעה? שלח הודעה..

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן